Serwis obiadowy Lubiana. Jaki wybrać?

serwis do obiadu

Zakup serwisu obiadowego Lubiana to dobry wybór. Stanowi on bowiem idealny kompromis pomiędzy wysoką jakością wykonania i atrakcyjną ceną sprzedaży. Decydując się na Lubiana zestaw obiadowy, trzeba jednak podjąć decyzję jaki konkretnie ma być. Lubiana serwis obiadowy to bowiem bardzo szeroka oferta.

Zestaw na 6 czy 12 osób?

Tego rodzaju zestawy sprzedawane są w kompletach dla 6 lub 12 osób. Który komplet wybrać? Wydawać by się mogło, że lepszym wyborem jest zestaw dla 6 osób. Nie zawsze jednak tak jest. Nie ma bowiem gwarancji, że nie będzie trzeba zorganizować w domu spotkania dla 7 czy 11 osób. W takiej sytuacji zestaw dla 6 osób będzie oczywiście zbyt mały. Niektórzy goście więc dostaną dania w przypadkowych talerzach, co mogą źle odebrać.

Ilość elementów

W każdym zestawie może być różna ilość elementów. Dostępne są zestawy zawierające tylko talerz płaski i głęboki jak i zestawy zawierające wszystko, z filiżankami do kawy czy talerzykami do ciasta włącznie. Oczywiście rozsądnie jest kupować zestaw, który ma jak najwięcej elementów. Nie ma bowiem w takiej sytuacji problemu z dobieraniem do zestawu potrzebnych talerzyków czy filiżanek.

Zestaw ozdobny czy klasyczny?

Zestawy obiadowe Lubiana (taki: https://bokono.pl/pl/producer/LUBIANA/41) to duża oferta. Można tu wyróżnić zestawy w bardzo neutralnych barwach, najczęściej białe i kremowe, jak i zestawy bogato zdobione. Oczywiście te bogato zdobione są dużo ładniejsze, nie zawsze jednak to dobry wybór. Wiele zależy od wystroju wnętrza domu czy dekoracji stołu. Bogato zdobiony zestaw o określonym kolorze, może po prostu nie pasować do koloru innych ozdób na stole, czy też do barwy obrusa. Jeśli jest takie ryzyko, o wiele lepiej postawić na zestaw biały, który będzie pasować do wszystkiego.